ART / Oil paintings / Oil painting 12612219
nr 1261 2219
OIL PAINTING
Hans Ossvald Larsson, signerad HOL, humla. Oil on panel, 9x12 cm,
Hans Ossvald Larsson, signerad HOL, humla. Olja på pannå, 9x12 cm
800
SEK 400
Monday June 17 2019
at 20:51:28
17/6 15:07:02